Bardzo słabe dane z polskiej gospodarki

14.05.2013, 18:16; Aktualizacja: 14.05.2013, 18:35
Jeśli chodzi o rodzimy rynek, to bez wątpienia wydarzeniem dnia była publikacja GUS wstępnych danych o PKB za 1 kwartał.

Jeśli chodzi o rodzimy rynek, to bez wątpienia wydarzeniem dnia była publikacja GUS wstępnych danych o PKB za 1 kwartał.źródło: ShutterStock

Trwa osłabianie się złotego względem głównych walut światowych, jednak póki co droga do pokonania wielomiesięcznych konsolidacja pozostaje daleka. Kolejny raz pozytywnie na tle zachodnich parkietów wypada polska giełda.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:X-Trade Brokers
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • komuch(2013-05-14 20:32) Zgłoś naruszenie 00

    Spokojnie, to tylko... kapitalizm! Będą dalej wyrastać pałace bogaczy, a w czasie kryzysu może jeszcze większe... Z drugiej strony będzie coraz więcej bezdomnych, bezrobotnych, grzebiących w śmietnikach itp., zwanych zgodnie z liberalną modą "nieudacznikami", w przeciwieństwie do właścicieli pałaców, którzy doszli do bogactwa "ciężką pracą"... A wielu z nich nie dorasta pod względem moralnym i intelektualnym owym "nieudacznikom" do pięt, ale za to mają dziś pożądane kompetencje: są przebojowi, skłonni do ryzyka, odważni, chciwi, a może także bezczelni i bez skrupułów. Kto się nie nauczył grać w te karty, musi dziś przegrać, choćby był wzorem wszystkich cnót i geniuszem w jakieś dziedzinie. Kapitaliści wszystkich krajów łączcie się! Niech żyje i zwycięża kapitalizm!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane