GetBack vs Leszek Czarnecki

autor: Tomasz Jóźwik26.06.2017, 08:29; Aktualizacja: 26.06.2017, 09:51
Wycena najlepszego funduszu Open Life wzrosła w ciągu trzech lat o 50 proc

Wycena najlepszego funduszu Open Life wzrosła w ciągu trzech lat o 50 procźródło: ShutterStock

Wielopoziomowa konstrukcja, dzięki której zamożni klienci Getin Noble Banku zarabiali na wierzytelnościach, runęła jak domek z kart. Zamiast zysków są straty. I konflikt o 100 mln zł.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Ann(2017-06-26 12:31) Zgłoś naruszenie 113

  Getback wcale nie jest żadnym specjalistą w egzekucji długów. Opierają się na "współpracy" z dawnymi hurtownikami komorniczymi, którzy teraz powypychali swoich pociotków, by pozakładali swoje kancelarie - tzn. satelickie - figuranci o niczym tam nie decydują. Sama działalnośc tych kancelarii jest na granicy prawa. Długi, które "egzekwuje" getback to najczęściej przemielone wiele razy niespłacone rachunki, które najczęściej są przedawnione. Nie ma co płakac po getbacku.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • joop(2017-07-03 15:44) Zgłoś naruszenie 10

  Świetny artykuł, ładnie rozłożone na czynniki pierwsze

  Odpowiedz
 • piotr(2017-09-12 10:45) Zgłoś naruszenie 11

  Pracownicy getbacku muszą być naprawdę zdesperowani wydzwaniając o godz.6.00 w sprawie rzekomych długów . Rozmowę na dzień dobry zaczynają ;proszę podać datę urodzenia w celu weryfikacji .... 6.00 rano !!!! wydaje mi się że w większości odpowiedzi słyszą ...sp....dalaj !!! jak na początek dnia to nie źle - kawa zbędna ...

  Odpowiedz
 • Fisiek(2017-12-21 16:58) Zgłoś naruszenie 00

  Do mnie z GetBack wydzwaniają od kilku miesięcy. Potwierdzam, że czasami nawet o godzinie 6 nad ranem. Są bardzo natrętni. Próbują wyłudzić ode mnie należność która w ogóle nie istnieje! Rzekomo chodzi o umowę kredytową zawartą w 1999 roku z Getin Noble Bank. Kiedy zwróciłem się do tego banku z prośbą o przesłanie kopii zawartej ze mną umowy, otrzymałem odpowiedź, że nie dysponują takim dokumentem. Po tym szybciutko zniknął wpis w Biurze Informacji Kredytowej. Nadal toczę wojnę z hienami z GetBack. Tym razem trafiła kosa na kamień.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane