Już 29 maja 2015 r. rozpocznie się 19 edycja Konferencji WallStreet - największego spotkania inwestorów w tej części Europy, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Przez trzy dni przedstawiciele spółek, instytucji państwowych, organów nadzoru, inwestorzy indywidualni i instytucjonalni, ekonomiści i analitycy dyskutować będą o sytuacji i perspektywach rozwoju rynku kapitałowego w Polsce oraz o zachodzących zmianach w jego najbliższym otoczeniu.

W trakcie 3-dniowej konferencji zaproszeni goście, wykładowcy, paneliści oraz osoby biorące udział w dyskusjach postarają się odpowiedzieć na powyższe pytania oraz znaleźć konstruktywne rozwiązania problemów z jakimi przychodzi i z pewnością przyjdzie nam się jeszcze zmierzyć.

Goście konferencji WallStreet

Wykładowcy to m.in.: Zbigniew Jakubas, Paweł Tamborski, Tomasz Czechowicz, Krzysztof Zawadzki, Przemysław Dąbrowski, dr Przemysław Kwiecień, Jacek Maliszewski, Tomasz Zaleśkiewicz, Wojciech Białek, Krzysztof Piróg, Marek Zuber, Rafał Glinicki, Paweł Cymcyk i inni.

„Konferencja WallStreet już na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na rynku kapitałowym, dlatego też co roku staramy się powiększać zarówno grono uczestników, jak i zaproszonych gości oraz partnerów biznesowych. Te trzy niezwykle dynamicznie zapowiadające się dni traktujemy jako wyjątkowy czas i niepowtarzalną szansę do spotkań, dyskusji, wymiany poglądów, a także - co wobec dynamicznie zmieniającego się otoczenia kluczowe - do diagnozowania wyzwań przed jakimi stoi cały sektor i wszyscy jego uczestnicy. Drugą funkcją konferencji jest możliwość przekazania uczestnikom szczegółowych tajników i unikalnej wiedzy dotyczącej inwestowania oraz stosowanych strategii, zachodzących na rynku procesów oraz dostępnych dla wszystkich inwestorów narzędzi”- mówi Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

www: www.sii.org.pl/ws19

Partnerzy Strategiczni: PZU SA i Grupa Azoty.

Głównymi partnerami Konferencji są: Energa, KGHM, Tauron Polska, PKO Dom Maklerski, Enea, Traders Center oraz CCC, natomiast partnerami organizacyjnymi: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz KDPW_CCP.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Karpacza - Radosław Jęcek.

Partnerzy: DM BOŚ, XTB, HFT Brokers, WH Selfinvest, LW Bogdanka, Ambra, Unimot Gaz, IMS, MakoLab, BMW, DM BZ WBK, MakoLab, Introl, Ventus Asset Management, Zortrax, ABC Data, SARE, Baltona, Fast Finance, Solution One, View Trend, Suisse Legiste.

Partner wspierający: VSA Trader

Głównym Partnerem Prasowym jest Dziennik Gazeta Prawna.