Fitch: Ustawa dot. kredytów walutowych bez większego wpływu na ratingi banków

11.08.2017, 09:49; Aktualizacja: 11.08.2017, 10:23
Prezydent Andrzej Duda skierował na początku sierpnia br. do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy.

Prezydent Andrzej Duda skierował na początku sierpnia br. do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy.źródło: ShutterStock

Straty polskich banków, które mogą być skutkiem wdrożenia najnowszej propozycji dotyczącej przewalutowania kredytów hipotecznych zaciągniętych w walutach obcych nie powinny mieć znaczącego wpływu na ratingi tych instytucji, ponieważ proces ten będzie rozłożony w czasie, uważa Fitch Ratings. Plany te są zgodne z obecnymi ratingami polskich banków.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:ISBnews
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • elmo(2017-08-15 18:40) Zgłoś naruszenie 00

    Mamusiu , dlaczego wujek Pawcio tak się głośno smieje z babcią , a ty jesteś taka smutna ? bo wujek Pawcio pożyczył pieniądze od babci , a wzięłam kredyt we frankach !!!

    Odpowiedz
  • kaziu(2017-08-13 09:56) Zgłoś naruszenie 11

    Swietnie czyli nadal mozna Polaków łupić i oszukiwać a co ze złamaniem prawa w tych kredytach talmud zakłada łupienie gojów

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane