„OF TV” to nowy tematyczny telewizyjny kanał informacyjno-publicystyczny prowadzony przez serwis ekonomiczny Obserwator Finansowy.

„OF TV” – nadawany na żywo – będzie dostępny na kanale YouTube: Obserwator Finansowy - YouTube. Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku (codziennie w godzinach 9:00–15:00).

Obserwator Finansowy to portal, wydawnictwo i telewizja, tworzone przez redakcję OF oraz niezależnych ekspertów ekonomicznych. Portal internetowy Obserwator Finansowy jest obecny na rynku już od przeszło 15 lat. Przez ten czas zdobył uznanie odbiorców, którzy uważają go za skarbnicę wiedzy, ciesząc się bardzo dobrą opinią w środowisku ekonomicznym. Obserwator Ekonomiczny jest jednym z najbardziej opiniotwórczych portali o profilu ekonomiczno-biznesowym – w 2023 r. znalazł się w pierwszej czwórce najbardziej opiniotwórczych serwisów. Obserwator Finansowy jest również do nabycia w całym kraju w formie drukowanego kwartalnika.

W telewizji „OF TV” znajdą się najwyższej jakości treści – wywiady, analizy i dyskusje – o tematyce dotyczącej bankowości centralnej, ekonomii, finansów i gospodarki. Gośćmi będą uznani eksperci i praktycy życia gospodarczego z Polski i zagranicy.