Szansa na kontynuację wzrostów na GPW

05.06.2014, 09:22; Aktualizacja: 05.06.2014, 09:29
GPW w Warszawie

GPW wyraźnie utknęła między dwoma istotnymi poziomami, dlatego od kilku dni znajdujemy się w konsolidacji.źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Bartek Sadowski

Wczorajsza końcówka sesji na GPW może zapowiadać dalsze wzrosty. WIG20 cały czas broni bardzo istotnych w średnim terminie poziomów, mimo relatywnej słabości w ostatnich dniach. Dziś wydarzeniem dnia zarówno na rynku giełdowym, jak i walutowym będzie posiedzenie EBC. Oczekiwania są tak duże, że o negatywne zaskoczenie nie będzie trudno.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:X-Trade Brokers
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • cesarz82(2014-06-06 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    Trochę mocno powiedziane z tą kontynuacją wzrostów, bo nawet w skali kilku tygodni to mamy wahanie góra/dół i tylko prowizje co chwilę trzeba płacić. Trzeba naprawdę się napracować żeby zarobić. Liczę na czerwiec, bo założyłem do tego nowe konto w Xelionie, bo mają czerwiec za darmo. Normalnie jest abonament na kontrakty i jak się gra faktycznie większą liczbą to można dobrych parę złotych zaoszczędzić. Aż w końcu naprawdę wybije indeks w górę i będzie o czym gadać, wtedy to wyjdzie jeszcze taniej i można będzie pisać o wzrostach na serio.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane