statystyki

Nowi członkowie zarządu KGHM. Piotr Walczak wiceprezesem ds. produkcji

15.03.2016, 16:54; Aktualizacja: 15.03.2016, 21:03
Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź  powołała na stanowisko wiceprezesa ds. produkcji Piotra Walczaka

Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź powołała na stanowisko wiceprezesa ds. produkcji Piotra Walczakaźródło: Bloomberg

 Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź odwołała ze składu zarządu Mirosława Laskowskiego i powołała na stanowisko wiceprezesa ds. produkcji Piotra Walczaka, podała spółka.

Reklama


Reklama


"Rada nadzorcza spółki na posiedzeniu dnia 15 marca 2016 roku odwołała ze składu zarządu KGHM Polska Miedź wiceprezesa zarządu Mirosława Laskowskiego" – czytamy w komunikacie.

Jednocześnie RN powołała w skład zarządu KGHM Piotra Walczaka na stanowisko wiceprezesa ds. produkcji, podano także.

KGHM jest największym producentem srebra i ósmym procentem miedzi na świecie, posiadającym dostęp do 4. pod względem wielkości zasobów miedzi. Spółka posiada szerokie portfolio projektów eksploracyjnych, rozwojowych i produkcyjnych w Polsce, Niemczech, Kanadzie, Chile i USA.

Reklama


Źródło:ISBnews

Polecane

Reklama

  • sn(2016-03-17 11:55) Odpowiedz 40

    Obywatele chcieliby wiedzieć dlaczego został odwołany czł.zarządu naszej firmy SP (jakie były argumenty przeciw ) i czy wobec tego ,że źle pełnił funkcję, nie dostanie odpraw, premii, zostanie obciążony za złe konsekwencje działania ). Na jakich zasadach został wybrany, powołany nowy czy nie był wybrany do naszej Obywateli firmy gość z kapelusza prezia ,bez żadnego konkursu , oceny zasług doświadczenia , uprawnień zawodowych , specjalizacji itp. Nie chcemy za rok słyszeć ,że ten też się nie sprawdził ,bo nie wiele umiał i słabo się uczył . Natomiast co narobił strat lub zaniechał działania , co przyniosło koszty itp ?. Czy w takim stylu mają w karuzeli kręcić się Ci goście do wysokich apanaży ,odpraw (jak za PZPR) , a nam wielkie straty .Chyba miało być lepiej ,uczciwiej ,bez karuzeli kolesi ,którą zarzucaliście poprzednikom !!!???

  • nie członek(2016-04-01 12:16) Odpowiedz 40

    Członków w tym kraju nie brakuje aż za dużo! Niestety ilość przybywających nowych członków ma pozytywnego wpływu na jakość życia ludzi w tym kraju. Wręcz odwrotnie, im więcej członków, tym więcej podatków i obciążeń dla obywateli.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama