Wiadomości z rynku walut

13 lutego 2018 r.

Złoty złotówka polska waluta notowania

Nadchodzi kryzys złotego. Wkrótce PLN straci13 lutego 2018 r.

Spadki indeksów na nowojorskiej giełdzie nie pozostały obojętne złotemu, choć reakcja na wiadomości z Wall Street przesunęła się w czasie. Tydzień po tym, jak nastąpiła nagła wyprzedaż akcji w USA, sytuacja zdaje się jednak normować. Kurs EUR/PLN pokazuje wartość 4,17. Również dolar oddał część zysków. Nie oznacza to jednak, że na rynku zapanował spokój - mówi analityk walutowy Ekantor.pl.

5 lutego 2018 r.

W środę RPP ogłosi decyzję w sprawie stóp procentowych. Z Konsensusu PAP Biznes wynika, że większość ekonomistów spodziewa się utrzymania stóp proc. bez zmian do końca 2018 r.

FX: FI: Złoty może pozostać pod presją deprecjacyjną5 lutego 2018 r.

Złoty może pozostawać w poniedziałek pod presją deprecjacyjną, zaś środowe posiedzenie RPP nie powinno przynieść zmian retoryki, która mogłaby wzmocnić polską walutę - oceniają ekonomiści. Dodają, że posiedzenie Rady może wspierać krótki koniec krzywej rentowności.

2 lutego 2018 r.

Bitcoin

Bitcoin spadnie do 20 dolarów?2 lutego 2018 r.

Rynek kryptowalut w dalszym ciągu krwawi. W dwa dni cena bitcoina spadła ok 20 proc., a przez nieco ponad miesiąc o więcej niż połowę ! Coraz częściej pojawiają się pytania, gdzie ten spadek się zatrzyma i ile tak naprawdę jest wart bitcoin - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

Polecane

Polecane