« Powrót do artykułu

MCI TechVentures: Technologiczna inwestycja bez wyjścia

Zablokowani w funduszu MCI TechVentures zakładają stowarzyszenie, by doprowadzić do odzyskania gotówki. Naciskać na to zaczynają również banki, które sprzedawały certyfikaty inwestorom.

żródło: DGP

Słabsze w ostatnich kilku latach wyniki MCI TechVentures skłaniają inwestorów do wyjścia z inwestycji

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

  • obserwator(2019-05-13 21:50) Zgłoś naruszenie 23

    Trochę dziwne, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Były prezes GPW jak był prezesem / członkiem zarządu nie chciał widzieć podobnych nieprawidłowości bo zwyczajnie kasa co miesiąc wpływała na konto i po co miał narażać się swoimi opiniami. A teraz wielki moralizator - widziały gały co brały??? To taka osobowość rynku kapitałowego i nie przeczytał statutu funduszu i innych materiałów??? No "kaman" jak to mówią pradawni górale. Poza tym - skoro prezes M-ski był 3 lata w nadzorze PEM i nie widział żadnych nieprawidłowości - a nie przepraszam - jakbym kupił akce PEM-u z giga dyskontem a ponadto dostawał kasę za siedzenie w RN to też bym mógłbym nic nie widzieć. A teraz szczekanie - ale karawana jedzie dalej. Cheers!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • q(2019-05-20 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    Do obserwator - a może właśnie zrezygnował z RN, bo dostrzegał nieprawidłowości ? A może te nieprawidłowości wcześniej nie występowały (przecież blokowanie inwestorów zaczęło się dopiero w tym roku) ? Jak spojrzysz w sprawozdania PEM, to zobaczysz, że członkowie RN inwestowali swoje własne pieniądze - w akcje i w warranty i na tym dużo stracili. Dobrze, że wreszcie ktoś odważył się głośno mówić o praktykach stosowanych w MCI i PEM.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!