Partnerzy doceniają innowacyjność i jakość naszych rozwiązań, oferowaną zwinność a także tempo wdrożeń, co pozwala im szybciej oraz bezpieczniej odpowiadać na wyzwania rynkowe.

Korzenie firmy eSourcing S.A. sięgają marca 1995 roku. Od samego początku naszej działalności jesteśmy obecni m.in. w sektorze bankowym, bacznie obserwując transformację polskiego sektora finansowego od jego wolnorynkowych początków do obecnej pozycji pioniera technologicznego. Braliśmy czynny udział w kształtowaniu strategii i działań innowacyjnych wielu banków. Wraz z rozwojem płatności natychmiastowych oraz zaawansowanych produktów dla bankowości korporacyjnej zdobywaliśmy doświadczenie w radzeniu sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami technologicznymi.

Od początku działalności eSourcing S.A. specjalizuje się w realizacji systemów o masowej przepustowości. Tworzymy rozwiązania, które przetwarzają ogromne ilości informacji w możliwie najkrótszym czasie, adresowane do wyjątkowo wymagających klientów. Koncentrujemy się na optymalizacji czasu, upatrując przewagi konkurencyjnej nowoczesnych przedsiębiorstw nie tylko w jakości obsługi procesów biznesowych, ale także w szybkości dostępu do przetworzonej informacji.

Rozwijając produkty bankowe zrozumieliśmy, że sprytna ewolucja jest lepsza od rewolucji. Monolityczne systemy centralne, napisane w dość archaicznych językach, kuszą swoją stabilnością, ale nie nadążają za zmieniającym się otoczeniem. Postanowiliśmy rozwiązać ten problem, tworząc naszą platformę Atom, która, często pracując obok systemu centralnego, dostarcza organizacji niezbędnej zwinności, elastyczności i bezpieczeństwa zarazem. Klienci docenili szybkość wdrożeń oraz łatwiejsze testowanie regresywne, co pozwala im szybciej i bezpieczniej odpowiadać na wyzwania rynkowe.

Obecnie eSourcing S.A. doradza również swoim europejskim partnerom, jak osiągnąć przewagę konkurencyjną, gdzie innowacyjność i stabilność systemów IT odgrywają kluczową rolę. Wielu naszych zachodnich rozmówców przyznaje, że patrzy na nasz kraj jak na nowoczesne laboratorium, a polscy innowatorzy rynku płatniczego nie boją się ambitnych i wymagających projektów. Dzięki temu możemy dzielić się wiedzą zebraną na rodzimym podwórku. BLIK, Express Elixir czy KSeF to projekty, które dopiero zaczynają mieć swoich zagranicznych odpowiedników.

Zapraszamy do współpracy, aby wspólnie kształtować przyszłość bankowości i technologii informatycznych.

ikona lupy />
Materiały prasowe