Chaos w Wielkiej Brytanii może pogrążyć funta. O ile potanieje?

24.09.2018, 11:51; Aktualizacja: 24.09.2018, 12:07
Odrzucenie przez unijnych przywódców propozycji premier Theresy May dotyczących przyszłych relacji handlowych z Wielką Brytanią znacznie komplikuje sytuację polityczną na Wyspach.

Odrzucenie przez unijnych przywódców propozycji premier Theresy May dotyczących przyszłych relacji handlowych z Wielką Brytanią znacznie komplikuje sytuację polityczną na Wyspach.źródło: ShutterStock

Jeśli w ciągu kilku tygodni Londyn nie dojdzie do porozumienia z Brukselą kurs funta może spaść nawet o 20-30 gr. Co gorsze dla Brytyjczyków, szans na wypracowanie kompromisu w sprawie brexitu nie widać - pisze Marcin Lipka, główny analityk finansowy Cinkciarz.pl.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • ogłupianie Polaków trwa(2018-10-14 12:59) Zgłoś naruszenie 00

    Na razie funt ma tendencje wzrostowe. Angole trzymają się twardo ziemi. Nasi politykierzy z PIS już zwiększyli rezerwy złota Polski w angielskim banku. W razie jak nam Moskwa dołoży, a USA wspomoże / tak jak wspomogli Irak, Syrię, Afganistan a przedtem Wietnam/ - to oni kasę mają na miejscu w Londynie. A my zostaniemy w kraju i jako niezłomni walczyć mamy o rządzącyh. Ludzie niezłomni od Słomki i z błogosławieństwem kościoła oraz PIS-u, już kopią kogo się da, a i policjantów biją. Czy prokuratura znowu umorzy sprawę? Bo, że kobiety wolno bić to już wiadomo, a policjantów katoprawakom też wolno?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane