Finanse | Wiadomości

15 października 2018 r.

Po wybuchu kryzysu w 2008 r. i serii skandali związanych z manipulowaniem przez banki wielkościami stawek Libor i Euribor, jakie przetoczyły się przez Europę, decydenci postanowili zabrać się za uregulowanie zasad tworzenia stawek referencyjnych. T

Jeśli nie WIBOR, co w zamian?15 października 2018 r.

Na rynku rozpoczyna się gra, od wyniku której zależeć może wysokość comiesięcznych rat kredytowych milionów klientów. Musi się zakończyć do 2020 r.

10 października 2018 r.

Największą kwotę wsparcia obiecał związanym z Demokratami superkomitetom były burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg, który chce przekazać na ten cel 100 mln dolarów.

Wall Street stawia w wyborach na Demokratów10 października 2018 r.

Mimo rekordów na giełdzie i zmniejszenia podatków od korporacji amerykańska finansjera stawia w wyborach na Demokratów - wskazują badania Center for Responsive Politics, niezależnej organizacji analizującej związki świata polityki z wielkim biznesem.

3 października 2018 r.

Powyżej oczekiwań wypadł odczyt wskaźnika ISM w usługach, który wyniósł 61,6 pkt. vs 58,5 miesiąc wcześniej. Odczyt ISM jest najwyższy od 21 lat.

Małe zmiany indeksów na Wall Street 3 października 2018 r.

Indeks DJI na rozpoczęciu środowej sesji osiągnął nowy rekordowy poziom po pozytywnie odebranym odczycie z rynku pracy, ale później skala wzrostów osłabła i w efekcie dzień zakończył się na Wall Street niewielkimi zmianami indeksów.

1 października 2018 r.

Akcje spółki zadebiutowały na rynku NewConnect w lutym 2012 r.

Sierant: Riksze z ziemi obiecanej1 października 2018 r.

Czy słyszeliście o notowanej na rynku NewConnect krakowskiej spółce Geotrekk? Nie? Giełda zawiesiła właśnie obrót jej akcjami, ponieważ nie opublikowała ona sprawozdania za II kwartał. W lipcu KNF ukarał spółkę za naruszenie obowiązków informacyjnych.

Polecane

Polecane